افزایش عجیب تقضای خرید کیف مکرومه مدل صدفی بعد از رونمایی توسط مدل معروف

در حال حاضر کیف مکرومه مدل صدفی بسیار مد روز هستند و در بسیاری از فروشگاه های سطح شهر دیده می شوند.

در این مقاله می خواهیم در مورد مراحل ساخت کیف مکرومه برایتان توضیحاتی را ارائه دهیم که پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

برای ساخت این مدل از کیف مرحله به مرحله طبق توضیحات داده شده پیش خواهیم رفت.

چه طناب هایی برای ساخت کیف مکرومه باید تهیه کنیم؟

برای کیف مکرومه اندازه استاندارد سیم های آن بین 3-5 میلی متر است، بسته به ظاهری که می‌خواهید می‌توانید انواع مختلفی از بند ناف را انتخاب کنید، مانند یک تاب، سه لایه و بافته.

آنها سازگار با محیط زیست، نرم مایل به ابریشمی و مقرون به صرفه هستند که در بسیاری از رنگ های شیک در فروشگاه ها برای فروش موجود هستند.

توصیه می شود هنگام انتخاب نوع و اندازه طناب مورد نظر به توصیه‌های الگو پایبند باشید، این مهم است زیرا انواع مختلف سیم های کیف مکرومه می توانند اندازه کیف را تغییر دهند و به پروژه شما ظاهر متفاوتی بدهند.

چگونه ایستگاه کاری مکرومه خود راه اندازی کنیم؟

برای انجام این کار توصیه می شود که از قفسه لباس یا تخته مکرومه استفاده کنید.

کیسه مکرومه برگشت پذیر است.

برای خود یک کیف مکرومه قابل برگشت درست کنید و با پنهان کردن حاشیه، ظاهری خوب یا شیک داشته باشید.

شما می توانید برای انتخاب طناب این مدل کیف موارد زیر را درنظر بگیرید.

طناب‌های تک پیچ:  برای طناب‌های تک‌پیچ، الیاف پنبه‌ای نرم به سه اندازه طناب‌ها به هم تابیده می‌شوند که به راحتی می‌توان آن‌ها را به صورت حاشیه‌ای زیبا بیرون آورد، در اندازه های 1.5 میلی متر، 3 میلی متر، 5 میلی متر و 9 میلی متر موجود هستند.

طناب‌های تابشی سه‌لایه:  طناب‌های سه‌لایه از ترکیب سه قسمت مجزای تک‌پیچ‌خورده به شکل یک مارپیچ ساخته می‌شوند، این ساختار محکم اما نرم کار کردن با آن لذتی واقعی دارد، در اندازه های 1.5 میلی متر، 3 میلی متر، 5 میلی متر و 9 میلی متر موجود می باشند.

طناب‌های بافته شده:  طناب‌های نخی بافته شده، نرم، انعطاف‌پذیر و جایگزین مناسبی برای نخ تی‌شرت هستند. در 3 میلی متر، 5 میلی متر و 9 میلی متر موجود است.

رنگ های مد روز را برای بافت این کیف انتخاب کنید.

طناب‌های مکرومه بابینی در رنگ‌های شیک بسیاری وجود دارند که شما می توانید موارد مورد علاقه خود را انتخاب کنید و رویای تمام پروژه های شگفت انگیزی را که می توانید با آنها ایجاد کنید شروع کنید.