تست عجیب تشخیص بیماری پوست با شوینده صورت لانکوم!

استفاده از شستشوی صورت روی پوست و شستن آن با آب کافی نیست و شستن صورت برای سالم نگه داشتن پوست شما چیزهای بیشتری دارد که اگر هنر تمیز کردن صورت خود را به درستی و با کمک شوینده صورت لانکوم یاد بگیرید، ممکن است حتی نیازی به محصولات دیگر نداشته باشید!

نکته این است که انتخاب نوع مناسب شستشوی صورت و استفاده از تکنیک مناسب نیز نقش مهمی ایفا می کند و به همین دلیل از شما می خواهیم که به اصول اولیه بازگردید.

شوینده

شستن منظم صورت برای حفظ ظاهری سالم مهم است و در طول روز، پوست ما در معرض باکتری ها، آلاینده ها و کثیفی ها قرار می گیرد که شستن صورت این آلودگی ها را از بین می برد تا ظاهری تازه به پوست ببخشد.

علاوه بر این، شستن صورت نیز عامل مهمی در کمک به پوست برای حفظ رطوبت مناسب است و پاکسازی صورت به مدیریت سطوح pH پوست کمک می کند و باعث حفظ آب و محصول کافی می شود.

 

پاک کننده صورت شما نقش مهمی در تعیین سلامت پوست شما دارد و غدد ریز موجود در زیر پوست، روغنی به نام سبوم تولید می کنند که از پوست در برابر خطرات دنیای بیرون محافظت می کند.

کثیفی بیش از حد روی سطح لایه پوست ایجاد می شود که باعث انسداد فولیکول، به دام افتادن سبوم، عرق و سلول های مرده پوست می شود و دکتر آجی رانا، متخصص پوست و زیبایی مشهور جهان، توضیح داد: کمبود سبوم در سطح پوست به باکتری ها اجازه می دهد تا به فولیکول نفوذ کنند و باعث ایجاد التهاب می شود که باعث ظاهر آکنه می شود.

شستن صحیح صورت، منافذ را از آلودگی پاک می‌کند تا از تجمع کثیفی جلوگیری کند، اجازه می‌دهد روغن سبوم بدون هیچ مانعی به سطح پوست برسد و احتمال ایجاد جوش را کاهش دهد و پوست را درخشان و سالم نگه می دارد و همچنین به محصولات و درمان های ضد پیری کمک می کند تا به درستی عمل کنند.