اهمیت انتخاب سایز مناسب در لباس بافتنی نوزاد

اندازه
خرید یک لباس مجلسی بچه گانه شایان ستایش برای نوزاد فقط برای اینکه آن را خیلی کوچک بداند باعث ناامیدی و دردسر زمان و تلاش برای تعویض است.

مطمئن شوید که لباس مناسب کودک را می خرید. اندازه لباس بافتنی نوزاد مناسب نه تنها راحت است بلکه به کودک اجازه می دهد به راحتی حرکت کند. نوزادان با سرعت شگفت انگیزی رشد می کنند، مطمئن شوید که در هنگام خرید، نرخ رشد را در نظر بگیرید.

اگر از اندازه مناسب کودک خود مطمئن نیستید، اکثر لباس ها دارای اندازه های استاندارد هستند تا شما را راهنمایی کنند. با این حال، به خاطر داشته باشید که اینها دستورالعمل های کلی هستند و اغلب نوزادان در بین اندازه ها قرار می گیرند (به عنوان مثال، قد آنها 3-6 ماه و وزن آنها 6-9 ماه است).

اگر نمی توانید در مورد اندازه ها تصمیم بگیرید، توصیه ما همیشه خرید سایز بزرگتر برای جبران جهش رشد است. همچنین اطمینان حاصل کنید که پوشیدن و درآوردن لباس های کودک به راحتی امکان پذیر است و طرز تهیه کیک ساده وانیلی در قابلمه را فرا بگیرید.

بین تعویض پوشک، غذا دادن و آروغ زدن، آخرین چیزی که می خواهید، مواردی است که برای تعویض و خارج کردن آنها به تلاش زیادی نیاز دارید.

لباس هایی را انتخاب کنید که گیره و/یا زیپ دارند به جای دکمه. باز هم از تخیل پرهیز کنید و عملی بودن را در نظر بگیرید. اگر در فروشگاه‌ها هستید، گیره‌ها و زیپ‌ها را امتحان کنید تا مطمئن شوید که به‌راحتی می‌توان آن‌ها را باز و بسته کرد یا با زیپ باز و بسته کرد. و مجبور به خوردن قهوه برای لاغری شکم و پهلو نشویم

سبک و عملکرد
هنگام خرید لباس کودک باید به کارایی آنها توجه کنید. برای نوزادان، بیشتر روز خود را در خواب سپری می‌کنند، بنابراین حتماً چیزی راحت انتخاب کنید، مانند کت و شلوار کیمونو، کیسه‌ی خواب، کیسه‌ی خواب، پاپوش نوزاد یا لباس مجلسی.

باز هم، شما می خواهید سبک هایی را انتخاب کنید که به راحتی پوشیده و درآورده شوند.

بیبی‌سوی آستین بلند یک تکه ارگانیک در آستین‌های قهوه‌ای بیسبال
همچنین کاربردی بودن لباس را در نظر بگیرید. اگر کودک از لباس‌های بدن سود بیشتری می‌برد، در مقابل تمایل به خرید لباس‌های ملوانی شایستگی مقاومت کنید.

به همین ترتیب، برای خرید شومیز یقه کراواتی هایی که به سختی کودک شما هرگز نمی پوشد، مانند لباس های فانتزی مهمانی، خرج نکنید. یک یا دو ست برای مناسبت های خاص کافی است.

برای نوزادان، تعداد لباس‌های سایز نوزاد را محدود کنید، زیرا همانطور که قبلاً اشاره کردیم، نوزادان سریع رشد می‌کنند. اگر تصمیم دارید تا قبل از تولد از جنسیت کودک خود مطلع نشوید، حفظ یک پالت جنسی خنثی ایده‌آل خواهد بود.

بسیاری از برندها مجموعه‌ای از لباس‌های نوزادی یونسکس در کنار صورتی برای دختران و آبی برای پسران دارند.
در نهایت، لباس هایی را انتخاب کنید که به راحتی شسته شوند و در بسیاری از شستشوها ماندگاری داشته باشند.

لباس نوزادان چندین بار در روز تغییر می کند. معمولا بعد از شیر دادن یا تعویض پوشک. بنابراین، لباس‌هایی بخرید که در فرآیند شست‌وشو نیازی به TLC اضافی ندارند تا در زمان و تلاش خود صرفه‌جویی کنید. از بافتنی و پشم خودداری کنید زیرا شرایط شستشوی خاصی دارند که ممکن است طاقت فرسا باشد.

 

  • منابع:
  1. 6 Most Important Factors to Consider When Buying Baby Clothes
  • تبلیغات:
  1. شکر در لیست اول کتاب گینس
  2. تولید انواع جوراب براساس ساختار پارچه ای!
  3. جاروبرقی که می تواند هوا را تصفیه کند!
  4. سبزیجات چلیپایی فواید با سلامتی و خواص ضد سرطانی